środa, 28 listopada 2012

100% natury i stylu - FIGS & ROUGE


Balsamy do ust to produkty, które bardzo lubimy mieć, ale często nie  przywiązujemy do nich większej uwagi, a w szczególności do ich składu. Sięgamy po nie w ostateczności, najczęściej w okresie jesienno- zimowym kiedy to nasze usta potrzebują natychmiastowej pomocy, bo są spierzchnięte i popękane.

Według naukowców przeciętna kobieta w ciągu swojego życia zjada ok. 7 kg balsamów i szminek do ust, a wraz z nimi szkodliwe chemikalia. Brytyjska marka Figs & Rouge w trosce o nasze zdrowie i urodę w swoich balsamach stosuje w 100% tylko naturalne i jadalne składniki, unika natomiast szeroko stosowanych w konwencjonalnych kosmetykach szkodliwych substancji syntetycznych, w tym pochodnych ropy naftowej i parabenów, nie testuje również kosmetyków na zwierzętach. Dodatkowo Figs & Rouge cechuje jakość gwarantowana przez brytyjski certyfikat Soil Association, jedną z najbardziej restrykcyjnych organizacji certyfikacyjnych na świecie.
Balsamy to absolutnie fantastyczny produkt, doskonale nawilżający i natłuszczający, chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki zawartości masła shea ko delikatną skórę ust, a dodatkowo można zakupić je w paru zapachowych kombinacjach. Zamknięte są w uroczym opakowaniu w stylu vintage,  które dodaje im uroku a nam sprawia dużo  radość, bo przecież lubimy posiadać piękne rzeczy.
Charakter marki doskonale oddaje angielskie wyrażenie "natural glamour", czyli naturalny urok. Balsamy Figs & Rouge to ulubieńcy gwiazd– ich wielbicielką jest m.in. Emma Watson.

W naszej ofercie znajdziecie również w 100% naturalne błyszczyki tej firmy w trzech wersjach kolorystycznych.Polecamy i zapraszamy ! Figs & Rouge balsamy i błyszczyki 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz