wtorek, 16 kwietnia 2013

Czysta Ziemia z BeeEco

Już niedługo 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. To największe ekologiczne święto świata, którego tradycja sięga lat 70- tych ubiegłego wieku. W Polsce pierwsze obchody Dnia Ziemi odbyły się dopiero w roku 1990, wcześniej niestety nasz kraj nie brał udziału w tak istotnych akcjach wspierających ochronę środowiska naturalnego. Na szczęście coraz częściej angażujemy się w popularyzację ekologii oraz podejmujemy świadome działania zmierzające do pozytywnych zmian w naszym życiu. Celem tego święta jest popularyzacja ekologii oraz uświadamianie ludziom zagrożeń związanych z rozwojem przemysłu i postępującą urbanizacją.

W związku z tym BeeEco postanowiło dołączyć się do akcji. Proponujemy Wam, aby na ten wyjątkowy dzień posprzątać nasze domy produktami nie zawierającymi szkodliwych substancji chemicznych. Oferowane przez nas środki czystości do 22 kwietnia możecie kupić w promocyjnych cenach.




Podzielcie się z nami Waszymi ekologicznymi działaniami do których zobowiązujecie się, by pomóc naszej planecie. Każdy z nas powinnien czuć się odpowiedzialny za jej stan, bo stanowi ona istotę naszego życia i z tego powodu dbałość o nią powinna być priorytetem.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w finałowym festynie zorganizowanym z okazji Dnia Ziemi, który odbędzie się 28 kwietnia na Polu Mokotowskim w Warszawie. Corocznie gromadzi on tysiące uczestników, dla których ochrona środowiska jest ważnym aspektem ich życia. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie Nas jeszcze więcej. Dokładne informacje dotyczące tej imprezy możecie znaleźć tutaj: http://www.dzienziemi.org.pl/2013/index.php






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz