wtorek, 14 maja 2013

Międzynarodowy Dzień Rodziny z BeeEco

Już jutro 15 maja obchodzimy Światowy Dzień Rodziny. Święto to zostało oficjalnie ustanowione przez ONZ w 1993 roku. Tak więc, tradycja jest krótka, stąd też pewnie nie jest ono tak popularne.
My popieramy takie inicjatywy i uważamy, że jest to dobra okazja, aby z refleksją pomyśleć o naszych najbliższych, zatrzymać się choć na moment, odłożyć wszelkie zobowiązania zawodowe i poświęcić swój czas tym, którzy są w naszym życiu najważniejsi, a więc dzieciom, współmałżonkom, rodzicom. Rodzina to przecież pewna ciągłość społeczna i kulturowa. To również kształtowanie stosunków międzyludzkich, to w niej otrzymujemy czułość, bliskość i miłość.
My jako propagatorzy „życia w rytmie eco”, chcemy zwrócić szczególną uwagę na to, że poprzez dobre relacje z naszymi najbliższymi dajemy im cenne wskazówki na przyszłość. To my jesteśmy odpowiedzialni za życie naszej rodziny, dlatego nie szczędźmy czasu, aby wpajać zasady, które będą stanowić dobry kierunkowskaz do bardziej zdrowego i naturalnego życia. Nasza świadomość ekologiczna sprawi, że w przyszłości my i nasze pokolenia będą żyły w lepszym świecie. Bogactwo przekazywanych treści może być ogromne i z pewnością przygotuje naszych bliskich do tego, aby potrafili korzystać tylko ze zdrowych produktów i nimi zaspakajali swoje potrzeby. Ma to olbrzymie znaczenie społeczne, kształtuje osobowość człowieka wyrabiając w nim pozytywne wartości, zachowania, nawyki i przyzwyczajenia.
Na szczęście zauważamy, że ludzie w bardziej świadomy sposób podchodzą do naturalnego stylu życia, staje się już priorytetem dla wielu rodzin i jest coraz popularniejsze w Polsce. Chociażby świadczy o tym rozwój takich branż jak żywność ekologiczna czy naturalne kosmetyki.
Zbliżające się święta takie jak Dzień Matki czy Dzień Dziecka, będą dobrą okazją do podarowania właśnie takiego produktu. Taki prezent będzie nie tylko dowodem naszej pamięci ale również wyrazem odpowiedzialności za tych, których kochamy najbardziej.
My z okazji Święta Rodziny życzymy Wam samych pogodnych dni w otoczeniu bliskich i kochających osób.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz