niedziela, 23 grudnia 2012

Wesołych Świąt w rytmie Eco życzy BeeEco!!!Kochani, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń, tych dużych i tych malutkich, tych realnych i tych, które w tej chwili wydają Wam się nieosiągalne. Oczywiście życzymy Wam, aby odwiedził Was Św. Mikołaj i przyniósł wyśnione prezenty, które przyniosą dużo radości i uśmiechu na twarzy.

W ferworze przygotowań, rodzinnych spotkań pomyślcie chwilę o tym, jak spędzić ten czas łącząc przyjemność z pożytecznym. Nie zapominajcie o życiu w rytmie eko. Niech te święta będą pozbawione powszechnego konsumpcjonizmu i życia w pośpiechu. Zafunduje sobie i Ziemi odrobinę wytchnienia i natchnienia na lepsze życie w przyszłym roku.
Naszym świątecznym życzeniem jest móc dalej dzielić się z Wami ekologicznymi  pomysłami i inspiracjami, a mamy ich jeszcze całe mnóstwo. Mamy nadzieję, że nadal będziecie odwiedzać nasz sklep i bloga i wspólnie z nami rozwijać ekologiczny styl życia. Zapraszamy Was również na nasz profil facebookowy, gdzie prezentujemy eko- ciekawostki, ogłaszamy konkursy i promocje.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz