czwartek, 18 października 2012

beEco– Targi Ekologicznego Stylu Życia 2012W miniony weekend w Łodzi odbyły się I Targi Ekologicznego Stylu Życia– beEco, na których nie mogło nas zabraknąć. Oczywiście nasze największe zainteresowanie wzbudziły firmy kosmetyczne. Przygotowane przez nich oferty będziecie mogli znaleźć w naszym sklepie.

Wybrałyśmy dla Was to co najlepsze i oczywiście najbardziej naturalne, aby życie w rytmie eco dostarczało Wam wiele satysfakcji i zadowolenia.
Już od dziś mamy wyjątkowe produkty dla młodych mam. Polecamy ekologiczne pieluszki Baby Beaming, które są biodegradowalne, ale co najważniejsze nie zawierają niebezpiecznych związków SLA, które wpływają negatywnie na nasze maluchy. Celuloza użyta przy ich produkcji pochodzi z lasów o zrównoważonej gospodarce (certyfikat FSC). O ich skuteczności, a równocześnie zaletach zdrowotnych mogłyśmy przekonać się podczas wykładu, poprowadzonego w czasie targów przez firmę Eco&More. Jej przedstawiciele w bardzo obrazowy i przystępny sposób pokazali różnice między pieluszkami ekologicznymi a tymi konwencjonalnymi. Zapewniamy Was są one kolosalne !!!


Nasza oferta powiększyła się również o organiczne chusteczki nawilżające, bezpieczne patyczki do uszu oraz wielorazowe wkładki laktacyjne- wszystko aby zapewnić naturalny komfort mamie i dziecku.
Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć również znanych nam Mam, które propagują zdrowy styl życia dla siebie i dla dzieci. Z wielką przyjemnością wysłuchałyśmy wykładu Reni Jusis dotyczącego ekologicznego rodzicielstwa i życia zgodnego z naturą.

Oczywiście nowości targowych mamy o wiele więcej, o czym będziemy Was na bieżąco informować i zachęcać do zakupów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz