wtorek, 2 października 2012

Rokitnik- ELIKSIR MŁODOŚCI- polecamy kosmetyki BIO2YOUJesienna pogoda, brak słońca, słota i coraz krótsze dni sprawiają, że coraz częściej wspominamy wakacje. Podczas lata nasza skóra wyglądała zdrowo i pogodnie, promienie słońca miały zbawienny wpływ na jej kondycję. Czy nie chciałybyście wyglądać tak cały rok ?
Zachowanie młodzieńczego wyglądu buduje nasze poczucie wartości, powoduje, że stajemy się pewniejsze siebie, zadowolone z życia i szczęśliwsze.
Przygotowana przez nas oferta pomoże nie tylko odmłodzić Waszą skórę, ale także skutecznie ją leczyć. Polecamy wyjątkowe kremy z rokitnikiem znanej i cenionej firmy Bio2You, która została stworzona przez wybitnych łotewskich dermatologów i farmaceutów.

Owoce rokitnika to fenomen, na świecie nie znajdziemy nic do niego podobnego! To źródło młodości i zdrowia, odbudowuje i regeneruje komórki. Zawierają ponad 190 aktywnych biologicznie składników, w tym wiele silnych antyoksydantów, 18 aminokwasów, 14 witamin (A, cała grupa B, C, D, E, K, P, które występują w o wiele większym stężeniu niż w innych roślinach), prowitaminy, 11 mikroelementów, kwasy Omega (Omega 3- zmniejsza stany zapalne, usuwa zmęczenie, wzmacnia serce; Omega 6- zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory złośliwe; Omega 7- zmniejsza bóle stawów, egzemy i objawy łuszczycy). Olej z rokitnika zawiera wysokie stężenie kwasu palmitynowego, składnika wchodzącego w skład związków budulcowych ludzkiej skóry. Unikalne właściwości i działanie rokitnika jest szeroko opisywane przez lekarzy w piśmiennictwie medycznym, a naukowcy potwierdzają, że jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie.
 

  
Kosmetyki firmy Bio2You oferowane w naszym sklepie wykazują:

- działania przeciwstarzeniowe
- wygładzające
- nawilżające
- regeneracyjne
- ochronne

Są całkowicie naturalne, nie zawierają alkoholu ani składników pochodzenia zwierzęcego i posiadają międzynarodowy certyfikat ICEA.


W ofercie również wyjątkowo delikatne kosmetyki dla dzieci i niemowląt- Linia Baby i Junior. Zawarty w nich rokitnik dba o odpowiednie nawilżenie skóry, wspomaga mikrokrążenie, zapobiega powstawaniu podrażnień i odparzeń  skórnych oraz łagodzi już te istniejące.
                                   Tylko w październiku do każdego produktu firmy Bio2You wyjątkowo duży zestaw próbek kosmetyków ekologicznych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz