środa, 17 października 2012

Re-act Fashion 2012- połączenie ekologii z najnowszymi trendami mody.

W piątkowy wieczór na zaproszenie Zielonej Sieci BeeEco miało zaszczyt uczestniczyć w gali finałowej IV edycji Re-Act Fashion Show. Zostały na niej zaprezentowane kolekcje 20 młodych projektantów, którzy wykazali się ogromną inwencją i pomysłowością twórczą. Przedstawione przez nich projekty powstały z surowców wtórnych oraz tkanin ekologicznych. Udowodnili oni tym samym, że ubrania te mogą być piękne, eleganckie a nawet wygodne. Spośród przedstawionych kolekcji tytuł Re- kreatora 2012 roku otrzymała Karen Jessen z Niemiec. Jej kolekcja „8 Acts of Rebellion by Benu Berlin” była wyrazem sprzeciwu wobec marnowaniu towarów oraz często spotykaną niesprawiedliwością w przemyśle mody.

Fot. BeeEco
Wydarzenie Re-Act Fashion Show uatrakcyjniły pokazy gości specjalnych– Ricardo Ramosa i Andrei Pojezdalowej – laureatów z 2011 roku.
Galę poprowadziła Kinga Rusin, która już od wielu lat wspiera ekologiczne idee, natomiast przepiękne zdjęcia, która znalazły się w katalogu promującym to wydarzenie wykonała znana polska fotografka Lidia Popiel.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz